Rose Red High School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy iskola, ami többet rejt magában, mint hinnéd.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Itt tartunk most
2013. Szeptember
Hasznos linkek


Világleírás

Leírások

Csoport leírások

Karakterlap minta

Canon karakterek

Chatbox
Top posters
Admin
Alexandra park I_vote_lcapAlexandra park I_voting_barAlexandra park I_vote_rcap 
Róka
Alexandra park I_vote_lcapAlexandra park I_voting_barAlexandra park I_vote_rcap 
Holló
Alexandra park I_vote_lcapAlexandra park I_voting_barAlexandra park I_vote_rcap 
Joana Price
Alexandra park I_vote_lcapAlexandra park I_voting_barAlexandra park I_vote_rcap 
Shiloh Williams
Alexandra park I_vote_lcapAlexandra park I_voting_barAlexandra park I_vote_rcap 
Reneé Darton
Alexandra park I_vote_lcapAlexandra park I_voting_barAlexandra park I_vote_rcap 
Chana Ramsay
Alexandra park I_vote_lcapAlexandra park I_voting_barAlexandra park I_vote_rcap 
James Grasmore
Alexandra park I_vote_lcapAlexandra park I_voting_barAlexandra park I_vote_rcap 
Helga Smith
Alexandra park I_vote_lcapAlexandra park I_voting_barAlexandra park I_vote_rcap 
Drewyn Cross
Alexandra park I_vote_lcapAlexandra park I_voting_barAlexandra park I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Keiran Radclyffe
Alexandra park I_icon_minitimeHétf. Júl. 06, 2015 4:06 am by Keiran Radclyffe

» Móló
Alexandra park I_icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 7:54 am by Shiloh Williams

» Könyvtár
Alexandra park I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 5:08 am by Shiloh Williams

» Focipálya
Alexandra park I_icon_minitimeVas. Aug. 25, 2013 10:56 pm by James Grasmore

» Játszótárs kereső
Alexandra park I_icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 6:40 am by Shiloh Williams

» Avatar foglaló
Alexandra park I_icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 7:54 am by Shiloh Williams

» Shiloh Jaeden Williams
Alexandra park I_icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 7:29 am by Admin

» Lőtér
Alexandra park I_icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 6:56 am by Reneé Darton

» Esheynal
Alexandra park I_icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 6:51 am by Reneé Darton


 

 Alexandra park

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 88
Join date : 2013. Aug. 03.

Alexandra park Empty
TémanyitásTárgy: Alexandra park   Alexandra park I_icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 4:59 am

hamarosan...
Vissza az elejére Go down
https://rosered.hungarianforum.com
Chana Ramsay
eagles
eagles
Chana Ramsay


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2013. Aug. 10.

Alexandra park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexandra park   Alexandra park I_icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 5:02 am

Joana Price és Chana Ramsay


Patkányommal a vállamon lépek rá a park kikövezett utcácskájára. Épp a tetováló szalonból jövök. Jóban vagyok az ottani sráccal, vele dumáltam egy sort. Ma szabadnapos vagyok, főleg mert hétvége van, így hát azt teszek, amit akarok.
Ma is a magányt választom, hiszen nem igazán van olyan haverom itt, akivel szívesen tölteném ezt a szép estét. Akivel meg jobb viszonyban vagyok, az meg mind hazament a hétvégére. Szörnyűség.
Így aztán egyedül maradtam Ubival és a duzzadó Holddal. Már kezd sötétedni, én pedig egyre beljebb haladok a fák között.
Szerencsére nincsenek sokan a környéken. Nyugisan leülök az egyik padra, keresztbe teszem a lábam és kezembe veszem a patkányom. Miközben a kis szőrmókot simogatom, csak nézem az elhaladó embereket.
Egy fekete fűzőszerű felső van rajtam és piros-fekete hosszú szoknya. Sminkem a helyén, hajam kiengedve.... Kis, fekete táskámban pedig egyik késem, hogyha valaki be akarna szólni, elijesszem....
Vissza az elejére Go down
Joana Price
informátor
informátor
Joana Price


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Aug. 05.

Alexandra park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexandra park   Alexandra park I_icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 12:02 am



Chana & Joana


Hétvége lévén, végre elmehettem kicsit a városba körbenézni. Egymagam akartam lenni, ezért már kora reggel talpon voltam, felkaptam magamra egy fekete fehér skót kockás rakott szoknyát, ami elég hosszú volt ahhoz, hogy a combjaimra csatolt fegyvertartóban elhelyezett fegyvereim ne látszódjanak. Egy fekete alapon, fehér rózsamintás toppot és egy farmerdzsekit vettem fel mellé, aminek a belső zsebében könnyen megbújt a pillangókésem. Most nem volt  ahhoz hangulatom, hogy a sima diákok hátsóját védjem, csak egymagam akartam lenni a nagyvárosban.
Gyorsan el is húztam a csíkot, miután kész lettem, majd első dolgom volt meglátogatni Billy-t. Ő a fegyvercsempészet nagykutyája, ha szabad így fogalmaznom. Még a diri vette fel évszázadokkal ezelőtt, ő szállítja a fegyvereket, gránátokat stb. az iskolának. Állítólag nem rég egy új rendelő is bejelentkezett nála, de azt nem akarja elmondani, hogy ki, vagy mi az.
Már egy ideje ismerem, vagyis mióta a suliba jöttem. Ő volt az, aki segített megkeresni az eltévedésem után. De ez egy másik történet...
Egész nap a városban voltam, egymagam, élveztem a nap minden percét. Már lassan kezdett lemenni a nap is, mikor elindultam vissza a suliba. Nem siettem el a dolgot, hagytam a buszt a fenébe, inkább gyalogszerrel vágtam neki, át az Alexandra parkon.
Nyugodtan ballagtam a parkon, mikor egy csapat gyerek rohant el előttem a semmiből. Nem mondom, a szívbaj jött rám és mint az lenni szokott, megbotlottam a SAJÁT lábamba, és úgy felnyaltam a járdát, mintha csak erre születtem volna. A legcikisebb, hogy pont egy pad mellett sikerült ez a mutatvány, amin még ült is valaki. Én már csak ilyen vagyok.
[/color]



Vissza az elejére Go down
Chana Ramsay
eagles
eagles
Chana Ramsay


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2013. Aug. 10.

Alexandra park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexandra park   Alexandra park I_icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 10:02 am

Ahogyan üldögéltem a padon egymagamban, kezemben fogva a fekete patkányt, éppen azon kezdtem töprengeni, hogy menni kéne valahova, amikor is egy szőkés barna pipi hasra dobta magát éppen az orrom előtt. Félmosoly ült az arcomra, segíteni persze eszem ágában nem volt.
-Találtál valamit, Kislány? - nem lehetett sokkal fiatalabb, mint én, még az is benne volt a pakliban, hogy egyidősek vagyunk.
Amikor felállt és jobban meg tudtam nézni kinek is szóltam be, rájöttem, hogy én már láttam őt valahol. Biztos voltam benne, hogy nem az Eagles suliba jár, tehát vagy valamelyik kedvenc sörözőmben vagy az RR-ben láttam.
A gond viszont az volt, hogy nem kezdhettem vele nagyon kötekedni, mert nem tudom, hogy esetleg egy x-diákkal állok-e szemben és ha igen, akkor van-e nála fegyver. Nálam pedig szégyen szemre csak egy kés volt, és bármilyen profin forgathatom, ha nála lőfegyver van.
Felálltam és ránéztem. Na most akkor majd megismerem, megtudjuk miféle lányka és mit lehet vele kezdeni.
-Mintha már találkoztunk volna, nem? Csak nem te is a Rose Red-be jársz? - kérdeztem színpadiasan, miközben segítettem kicsit leporolni a koszt a dzsekijéről, mit sem törődve azzal, hogy esetleg kicsit neheztelhet rám az előbbi beszólásom miatt.
Vissza az elejére Go down
Joana Price
informátor
informátor
Joana Price


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Aug. 05.

Alexandra park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexandra park   Alexandra park I_icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 9:13 am



Chana & Joana


Komolyan mondom, ha lenne bénaság mintaszobra, azt tuti, hogy rólam mintázták volna. Ezen a héten ez már az ötödik alkalom, hogy akaratlanul nyalom a földszintet. Azok a büdös kölykök is megtanulhatnák, hogy ne hozzák szerencsétlen emberre a szívbajt...
Füstölögtem kicsit magamban, de mikor meghallottam egy ismeretlen hangot, gyorsan felpattantam.
- Én ugyan semmit, csak megnéztem közelebbről az aszfaltot - vigyorogtam zavartan a lányra. Elég cikis helyzet volt, mit ne mondjak.
Idegesen porolgattam le magamról a port, majd egy kicsit el is tátottam a szám, ahogy besegített. A kérdésére is késve válaszoltam.
- Igen, oda - bólintottam szerencsétlenül. - Talán te is? Én nem emlékszem, hogy láttalak volna. Igaz, nagy a suli, könnyen elkerülhettük egymást.
Vigyorogtam mint a tejbe tök, de legszívesebben itt a betonba elástam volna magam. Igaz, volt nálam két fegyver is, de inkább nem vettem elő, hogy főbe lőjem magam. Picit sem lenne etikus. Szerintem az iskolában sem repesnének az örömtől, ha egy rakás rendőr azzal állítana be, hogy mit keres fegyver az egyik diáknál. Szóval ez a fajta öngyilkosság kilőve.
Valahogy a két elmélet közt vettem észre a patkányt. Félrehajtott fejjel néztem a kis bajszost egy ideig, aztán újra elmosolyodtam.
- Nagyon aranyos kis barátod van - mutattam az állatra. - Hogy hívják?
Nem félek én a rágcsálóktól, találkoztam eleget velük a suliban a többi diáknál. Hihetetlen, de még kutyát is tarthat az ember. Van ott minden. Kutya, macska, pókok, kígyók. Néha van is perpatvar, de ki lehet küszöbölni elég könnyen.
Igaz, ha én egy pókkal találom szembe magam, akkor menekülök, de ha patkány, vagy valamilyen hüllőt látok, képes vagyok úgy elolvadni tőlük mint egy kiskutyától vagy macskától. A pókok csúnyák, a többi aranyos.
- Már egy ideje én is gondolkozok egy házi kedvencen, hála az égnek, majdnem minden állat megengedett a Rose Redben - mondtam csevegő hangon, közben még mindig a bajszost néztem. Kényszert éreztem, hogy megsimogassam, de engedély nélkül nem nyúlok hozzá, mert a végén még megharap valamelyik. Vagy a gazdája vagy az állat.




Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Alexandra park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexandra park   Alexandra park I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Alexandra park
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Rose Red High School :: Hastings városa :: Belváros-
Ugrás: